Havuz İnşaatı Projelendirmesi

Havuz İnşaatı Projelendirmesi

 

NARDUGAN, yüzme havuzu imalatı konusunda yıllardır hizmet vermekte olup, sayısız yüzme havuzu projesine imzasını atmış bulunmaktadır.

Kullanım amacınıza uygun, görsel yönden zengin özelliklere sahip, teknik donanımı kusursuz, yüzme havuzlarını  NARDUGAN  ekibi sizler için tasarlamaktadır.

Yüzme havuzu yaptırmak isteyen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi projeyi hazırlamak için yoğun bir mesai harcayan firmamız, müşteriye bir kaç tane proje hazırlayıp sunmaktadır. Beğeniye sunulan yüzme havuzu projelerinden en uygun görüleni en kısa zamanda istenilen yere  yapılmaktadır.

1.Ön Karar:

Kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için havuzun şeklinin oluşturulmasına ve nasıl oluşturulacağına dair kararların alındığı evredir. Bu evrede ana hatlarıyla işverenin havuzu ne amaçla kullanacağına, havuzun niteliğine ve ekonomik tabloya bakarız. Havuzun gerçekleşmesinde kısıtlama getirebilecek hususları ortaya koyar, ihtiyaçları karşılamada yeterli olan alternatif çözüm yollarını belirler ve değerlendiririz. İşverenin ön ihtiyaç programını hazırlarız.

2.Tasarım ve Projelendirme:

Yüzme Havuzu imalatı konusunda tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek Elit Havuzculuk mimar ve mühendislerinden oluşan tasarım ekibimiz; kullanıcı gereksinimi ve isteklerini, arsaya bağlı çevresel verileri, çevrenin iklimsel özelliklerini, kullanılacak malzemeleri ve maliyete ilişkin verileri göz önüne alarak yüzme havuzu tasarımını gerçekleştirir.

Havuzun yerleşimini (Vaziyet planındaki konumu, rüzgar yönü, güneş ışınlarından nasıl etkilendiğini, suyun boşaltılmasını, elektrik sistemini, havuzun estetik görüntüsünü, derinliğini, güvenlik sistemini) Havuzun geometrik şeklini, Havuzun taban kesitinin belirlenmesini, Yapım teknikleri, yapıyı oluşturacak tüm sistem ve elemanları belirleyerek vaziyet planını, havuz planını ve mimari raporu oluşturur.

Projenin kesinleştirilmesi ile uygulama ve detay projeleri de hazırlayarak belirlenen tarihte yüzme havuzu imalat sürecini başlatırız.